Privātuma politika

Privātuma un konfidencialitātes politika

Klientu privātums un konfidencialitāte ir ļoti būtiski aspekti SIA EDAT ar saviem klientiem. Mēs apņemamies aizsargāt klientu datus un personīgo informāciju, ko klienti norāda SIA EDAT mājaslapā (www.edat.lv). Šajā mājas lapas sadaļā ir aprakstīta SIA EDAT privātuma un konfidencialitātes politika attiecībā uz datu vākšanu, apstrādi un klientu personiskās informācijas uzturēšanu.

Kā SIA EDAT izmanto datus un personīgo informāciju?

Lai sasniegtu mērķi – nodrošināt klientu ērtības un efektīvu pakalpojumu sniegšanu, SIA EDAT nepieciešama klientu personīgā informācija komunikācijas, t.sk. korespondences nodrošināšanai ar klientiem.

SIA EDAT strikti apņemas nenodot klientu datus un personīgo informāciju trešajām personām. Vienīgie izņēmumi – tiesībsargājošajām iestādēm, pēc to pieprasījuma to likumisko tiesību un pilnvaru ietvaros, veicot attiecīgu juridisko pieprasījumu.

Kādu personīgo informāciju un datus SIA EDAT uzglabā?

SIA EDAT saglabā un apstrādāj personīgo informāciju, kas tiek iegūta no dažādām tiešsaistes uzziņu formām mūsu mājaslapā.

Informācijā, kas tiek saglabāta un apstrādāta kā privātpersonai iekļauts:

 • vārds un uzvārds;
 • e-pasta adrese;
 • tālruņa numurs;
 • dzīvesvietas adrese;

Informācijā, kas tiek saglabāta un apstrādāta kā juridiskai personai iekļauts:

 • uzņēmuma nosaukums;
 • reģistrācijas numurs;
 • juridiskā adrese;
 • faktiskā adrese;
 • e-pasta adrese;
 • tālruņa numurs;
 • banka;
 • SWIFT (nav obligāts, pēc klienta izvēles);
 • konta numurs;
 • juridiskā personas (kas pilnvarota parakstīt līgumu) vārds un uzvārds;

Sīkfaili

SIA EDAT mājas lapa izmanto sīkfailus.Sīkfails ir neliels teksta fails, kas tiek saglabāts klienta pārlūkā un ļauj tam atcerēties informāciju starp tīmekļa adresēm un pārlūka sesijām. SIA EDAT izmanto „tiešos” sīkfailus, kas tiek ģenerēti un izmantoti, kā arī dažus „netiešos” sīkfailus, ko SIA EDAT mājas lapā ģenerē trešās puses. Sīkfaili dod iespēju katram klienta rezervācijas posmam, kamēr klients apmeklē citas mājas lapas sadaļas, atcereties klienta detaļas un parādīt pareizo saturu. Sīkfaili palīdz izprast lietotāja uzvedību SIA EDAT mājas lapā, līdz ar to palīdz SIA EDAT veikt precīzākus mājas lapas uzlabojumus. Sīkfaili uzglabā tikai tekstu, kas vienmēr ir anonīms un šifrēts. SIA EDAT nekad neuzglabās personīgo informāciju sīkfailā. Ja sīkfaili tiek atslēgti, iespējams, ka dažas mājas lapas sadaļas būs redzamas daļēji, vai arī nemaz.

IP adrese

Apmeklējor SIA EDAT mājas lapu, tiek saglabāta apmeklētaja IP adrese. Tas tikai identificē apmeklētaja ISP (interneta pakalpojumu sniedzēju) un nesatur nekādu individuālu informāciju par apmeklētāju. SIA EDAT pielieto šo informāciju, lai iegūtu datus, no kurienes veidojas ienākošā mājas lapas plūsma.

Kā SIA EDAT aizsargā klientu datus un personīgo informāciju?

SIA EDAT mājaslapa izmanto drošligzdu slāņa (SSL) kodēšanu, kas ir pārbaudīta ar SSL sertifikātu.

Kā klienti var sazināties ar SIA EDAT?

Ja Jums ir kādi jautājumi, neskaidrības vai ierosinājumi, vai uzskatāt, ka ir pārkāptas privātuma un konfidencialitātes politikas tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums.

SIA EDAT
Krones iela 56, LV 2167, Mārupe, Latvija
Tālrunis: +371 26556833
E-pasts: info@edat.lv

Apmeklējot šo mājaslapu (www.edat.lv), Jūs akceptējiet privātuma un konfidencialitātes politiku, kas ir augstāk izskaidrota. Ja Jūs nepiekrītat augstāk minētajiem noteikumiem, lūdzu, nekavējoties pārtrauciet lietot šo mājaslapu. Piekļūstot šai mājaslapai vai slēdzot līgumu ar mums, Jūs dodiet atļauju mums, lietot, pārsūtīt un uzglabāt datus un personīgo informāciju. Privātuma un konfidencialitātes politikas noteikumi var mainīties bez brīdinājuma.

Shopping Cart

Cart

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop